ZDROWIE:     Centrum diagnoz     Normy      Nasi specjaliści

Koniec ery miażdżycy i zawałów serca? Polak odkrył metodę, która udrażnia tętnice i przywraca prawidłowe krążenie w 28 dni

image-top

Czy nowa metoda bezinwazyjnego udrażniania tętnic sprawi, że miliony ludzi przestaną żyć w strachu przed zawałem serca i udarem? Wybitni specjaliści ds. kardiologii nie mają wątpliwości, że tak. Wraz z opracowaniem przez Polaka naturalnej formuły kardio-cyrkulacyjnej, nastąpił długo wyczekiwany przełom w walce o prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

Statystyki mówią same za siebie

Już ponad 14 tys. użytkowników formuły kardio-cyrkulacyjnej w 28 dni oczyściło tętnice i wróciło do pełnej sprawności – naturalnie, bezpiecznie i bez zmiany trybu życia. Osoby, które skorzystały z formuły, oczyściły tętnice z blaszek miażdżycowych oraz złogów złego cholesterolu i raz na zawsze unormowały ciśnienie krwi. Dzięki temu udrożniły każdą pojedynczą tętnicę, przywróciły prawidłowe krążenie i dotleniły wszystkie organy. W efekcie zmniejszyły ryzyko zawału serca o 185% i udaru mózgu o 168%, uchroniły się przed miażdżycą i odzyskały sprawność 20-25 latków. Jak to możliwe?

Prof. Zygmunt Jan Słowik (ekspert ds. biologii molekularnej) postanowił uwolnić swoją żonę od postępującej niewydolności układu krążenia, która doprowadziła ją do pierwszego zawału – i to był początek rewolucji w dziedzinie kardiologii. Profesor, po roku zaawansowanych badań laboratoryjnych, opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu formułę kardio-cyrkulacyjną, która w 28 dni oczyszcza tętnice z blaszek miażdżycowych, złogów złego cholesterolu i toksyn. Dzięki temu poprawia krążenie o 180% i sprawia, że krew może prawidłowo dopływać do każdego organu ciała i dostarczać mu niezbędne do życia substancje odżywcze i tlen. W efekcie każda pojedyncza komórka zostaje w 100% odżywiona i dotleniona. Dzięki temu formuła kardio-cyrkulacyjna nie tylko uwalnia od poważnych schorzeń serca, lecz także pozwala pozbyć się żylaków, skurczy łydek i marznących stóp i dłoni.

Profesjonalne pisma medyczne już okrzyknęły tę kurację „pionierskim osiągnięciem w walce z niewydolnością układu krążenia”, a profesor za swoje osiągnięcie otrzymał wiele prestiżowych nagród. Dzięki działaniu jego formuły, nawet osoby, borykające się z bardzo zaawansowaną miażdżycą mogą w 28 dni całkowicie udrożnić każdą tętnicę, odzyskać prawidłowe krążenie i raz na zawsze zapomnieć o zmęczeniu i bólu.

"Tradycyjne sposoby walki z niewydolnością układu krążenia to tylko pieniądze wyrzucone w błoto!” Jakie są powody, by tak przypuszczać?

Te słowa potwierdza ponad 14 tys. zadowolonych użytkowników kardio-cyrkulacyjnej formuły profesora, którzy w 28 dni pozbyli się problemów z krążeniem bez użycia szkodliwej chemii i miesięcy czekania na operację. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę tradycyjne sposoby walki z tym problemem. A dokładniej sprawdzić, jakie są ich wady oraz z czym na co dzień muszą zmagać się osoby, które usiłują pozbyć się problemów z krążeniem. Oto wnioski:

 • Operacja to ostateczność

  Zabiegi takie jak angiografia czy operacja by-passów ratują życie, gdy nie ma już innego wyjścia. Jednak, jak każda operacja są niebezpieczne, a dochodzenie do siebie po tak trudnym zabiegu może trwać nawet pół roku. Poza tym u 97% pacjentów po upływie 4−5 lat zabieg trzeba powtórzyć. Nie lepiej rozwiązać problem u podstawy i pozbyć się blaszek miażdżycowych szybko, bezpiecznie i naturalnie?

 • Reklamowane pastylki nie działają

  Codziennie jesteś bombardowany setkami kolorowych reklam pastylek, które „działają na wszystko”. Musisz wiedzieć, że ludzie, których widzisz na ekranie telewizora to tylko aktorzy, którzy nie mają pojęcia, z czym walczysz każdego dnia. Czy wiesz, że te kolorowe pastylki nie muszą być w żaden sposób przebadane przez specjalistów? W najlepszym razie nie zadziałają w ogóle. W najgorszym popsują Twoje zdrowie jeszcze bardziej.

 • Życie bez stresu jest niemożliwe

  Lekarze na całym świecie zalecają swoim pacjentom spokojny tryb życia pozbawiony stresu i nagłych wzruszeń. To ma ich rzekomo uchronić przed chorobami serca i zawałem. Oczywiście, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Może jeśli ktoś zarabia fortunę i nie musi martwić się z czego zapłaci rachunki i kupi sobie chleb następnego dnia. Ale ilu jest takich ludzi? Spójrzmy prawdzie w oczy – życie bez stresu jest prawie niemożliwe. Przeciętny człowiek nie może sobie pozwolić na taki luksus.

 • Aktywność fizyczna nie chroni przed zawałem

  Specjaliści alarmują, że siedzący tryb życia aż 5-krotnie zwiększa ryzyko zawału serca. Okazuje się jednak, że treningi i aktywne spędzanie wolnego czasu – choć są bardzo korzystne dla zdrowia – nie chronią serca w 100% przez chorobami i nie są w stanie ustrzec Cię przed zawałem. Aż u 3 na 5 osób znajdujących się w grupie ryzyka, choroba rozwija się mimo to.

 • Domowe sposoby są mało skuteczne

  Ziołowe herbatki z przepisu babci mogą przeciwdziałać chorobom serca – ale na pewno nie usuną już powstałych dolegliwości. Tutaj potrzeba naukowo przebadanej metody, która może oczywiście bazować na naturalnych składnikach, ale odpowiednio skomponowanych i dobranych we właściwym stężeniu.

Właśnie dlatego kuracja kardio-cyrkulacyjna prof. Słowika to prawdziwy przełom w walce o prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia

Tradycyjne metody udrażniania tętnic są albo nieskuteczne, albo bardzo drogie, albo niebezpieczne. Natomiast kuracja prof. Słowika w naturalny sposób rozpuszcza blaszki miażdżycowe, złogi złego cholesterolu i toksyny, przez co przywraca tętnicom 100% ich naturalnej przepustowości. Codzienne stosowanie formuły kardio-cyrkulacyjnej prof. Słowika zmniejsza ryzyko zawału serca o 185% i udaru mózgu o 168% . Przywraca także pełną przepustowość tętnicom nóg, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu miażdżycy kończyn dolnych (przez którą tworzą się szpecące żylaki). Nawet osobom, które zmagają się z niewydolnością krążenia od 30 lat lub dłużej. A to wszystko w 28 dni!

Uwolnić się od problemów z krążeniem w 28 dni może teraz każdy

Kuracja kardio-cyrkulacyjna prof. Słowika dostępna jest już w sprzedaży detalicznej pod nazwą A-cardin. Formuła ma postać naturalnych, łatwych do połknięcia, szybko przyswajalnych kapsułek. Każda kapsułka zawiera idealnie zbilansowaną, w pełni bezpieczną dla organizmu mieszankę aktywnych, roślinnych składników. Ich stosowanie jest w pełni bezpieczne, czego dowiodły dodatkowe badania brytyjskiego ośrodka badawczego w Liverpoolu. Badania te wykazały również, że kuracja ma ponad 98% skuteczności. Dzięki niej osoby w wieku 38-93 lat, w zaledwie 28 dni odniosły spektakularne efekty w zwalczaniu problemów z krążeniem. Bez względu na swój wiek, płeć oraz przyczynę i długość występowania problemów.

Potwierdzona skuteczność

Osoby te natychmiast po zastosowaniu formuły kardio-cyrkulacyjnej prof.Słowika pozbyły się bólu w klatce piersiowej, uciążliwych skurczy, żylaków oraz uczucia zimnych stóp i dłoni, ponieważ usprawniły pracę naczyń krwionośnych. Przywróciły tętnicom 100% ich naturalnej przepustowości, dzięki czemu naczynia mogły pompować krew nawet do najdalszych zakątków ciała. Po 5 dniach kuracji zaczęły obserwować niespotykany dotąd wzrost energii i sił witalnych, przestały łapać zadyszkę na spacerach i zaczęły być bardziej aktywne. W końcu osoby te usunęły wszystkie, zalegające w ich tętnicach blaszki miażdżycowe, złogi cholesterolu i toksyny, a także udrożniły każdą tętnicę, dzięki czemu zapomniały o bólu i ucisku w klatce piersiowej. W ich tętnicach rozpoczął się proces intensywnej regeneracji, usunęły stany zapalne i cofnęły zwyrodnienia.

W efekcie zregenerowały i przywróciły do prawidłowiej pracy, aż 98,7% naczyń krwionośnych dotkniętych zwyrodnieniem, pozbyły się raz na zawsze blaszek miażdżycowych, złogów cholesterolu i toksyn oraz zyskały 3 razy więcej energii. Ale to nie wszystko. Po 28 dniach kuracji uczestnicy badań jednogłośnie przyznali, że dzięki świetnemu krążeniu czują się pełni siły i witalności jak w wieku 20-25 lat, a po problemach z krążeniem nie został nawet ślad! Badani dodawali, że odczuli ogromną ulgę, bo nie muszą się już wstydzić swojej niedołężności, żylaków i ciągłej zadyszki. Przestało też nad nimi ciążyć widmo udaru mózgu i zawału, mogli więc w końcu powrócić do życia!

Jolanta Bazyluk

Pani Jola może cieszyć sie zdrowymi nogami

„Od jakichś 2 lat miałam problemy z nogami – bolały mnie, pojawiały się obrzęki. Najbardziej denerwowało mnie to, że podczas chodzenia musiałam przystawać, żeby odpocząć. W końcu okazało się, że mam przewlekłe niedokrwienie kończyn. Wszystko przez ten cholesterol, którego za nic nie mogłam zbić. Przy A-cardin stało się coś zaskakującego. Po pierwsze, ból przestał mi dokuczać już po kilkunastu dniach. Zaczęło mi się chodzić lepiej, tak lżej, bez tylu przystanków. Cholesterol od 2 miesięcy jest w normie. Tak dobrych wyników już dawno nie miałam.”

Chart

1. tydzień – zlikwidowanie bólu w klatce piersiowej, skurczy, oraz uczucia zimnych stóp i dłoni

2. tydzień – rozpuszczenie 98,7% blaszek miażdżycowych zalegających w tętnicach

3. tydzień – udrożnienie tętnic, 3-krotnie lepsza cyrkulacja krwi

4. tydzień – całkowity zanik miażdżycy, zablokowanie jej powrotu w przyszłości

Po co wydawać pieniądze na nieskuteczne metody, skoro można udrożnić tętnice naturalnie, bezpiecznie i oszczędnie?

Skuteczność A-cardin została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez brytyjski ośrodek badawczy w Liverpoolu. Prof. Słowik nieustannie zbiera nominacje do nagród za odkrycie badawcze, w tym Nagrody Światowego Towarzystwa Walki z Miażdżycą.

  W skład A-cardin wchodzą:

 • Karczoch

  obniża poziom cholesterolu, oczyszcza organizm z tłuszczów, a także dba o elastyczność naczyń krwionośnych. Tak więc, może uchronić przed miażdżycą i jej konsekwencjami.

 • Rdestowiec japoński

  obniża ciśnienie krwi, dzięki czemu zapobiega atakom serca i udarom mózgu, a także rozszerza naczynia krwionośne i zmniejsza ryzyko tworzenia się skrzepów..

 • Miłorząb japoński

  wspiera pracę organizmu, utrzymuje cholesterol na odpowiednim poziomie, usprawnia przepływ krwi i przeciwdziała powstawaniu zakrzepów.

 • Berberys zwyczajny

  wywiera korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, obniża ciśnienie krwi i reguluje pracę serca, ogranicza wchłanianie cholesterolu, działa antyoksydacyjnie i przeciwmiażdżycowo.

A-cardin należy przyjmować codziennie przez miesiąc. 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo, popijając dużą ilością wody. Koncentrat zaczyna działać 30 minut po aplikacji. Należy się spodziewać  skumulowanego efektu, a przy regularnym stosowaniu znacznej poprawy stanu zdrowia.

Dobra wiadomość jest taka, że masz szansę zdoby aż % zniżki. Największy rabat, przecenia produkt z 274 PLN na 137 PLN . Specjalna oferta obowiązuje do do 23:59.

Zakręć i uzyskaj zniżkę!

Zakręć

Oferta specjalna
274 PLN
137 PLN

Oferta ograniczona, pospiesz się z zamówieniem
Gratulacje!

Wygrałeś/aś rabat %!

Specjalna oferta ważna do 23:59

ZDROWIE:     Centrum diagnoz     Normy      Nasi specjaliści

Podziel się opinia

image1

Bądź z nami na bieżąco

Komentarze Dodaj komentarz

profilowe
Urszula W.
ja spróbowałam tych kapsułek , dostalam za udzial w klubie rabatowym to kosztowało tak mało pieniedzy,a pozbyłam się problemów z krążeniem na dobre! czuje się jak nowa. polecam z calego serca
Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
jarrek41
proszę państwa. Wypowiem się, ponieważ męczyłem się zaawansowaną niewydolnością tętniczą prawie 6 lat. Lata pracy za kółkiem zrobily swoje – wiadomo, człowiek je co popadnie, papieroska nie odmówi. I ciągle siedzi w jednej pozycji. No i naczynia mi się pozapychały. Na wizyty u lekarzy wydalem w sumie 5 tysecy zł, co i tak nie jest dużo, chociaz jak na emeryture kierowcy to sami panstwo rozumiecie. I tylko nałaziłem się bez sensu i dostałem termin operacji. W życiu bym pod nóż nie poszedł! Kroić się im zachciało, nieukom jednym! Niedoczekanie.Trzy tygodnie temu dostałem od córki ten preparat i oczom własnym nie wierzę. Jakbym się z kimś na ciała zamienił!! Mam tyle energii, że mnie nosi!nie wiem czy to na kazdego dziala, na mnie zadzialalo!warto, abyście sprobowali
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Jolanta
coś tu mi nie gra. Dlaczego akurat ruwne 28 i miazdzyca znikna? to brzmi jak klamstwa
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Arkadiush
@Jolanta Zawsze jak jakiś instytut badawczy przeprowadza testy kliniczne jakiejś substancji, wyniki podaje w ramach czasowych. Takie są wytyczne badawcze. Średni wynik grupy testowej był widocznie 28 dni!!! to spektakularny efekt. Poza tym pisze się równy, a nie ruwny...
Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Rita
Moja mama jest już w podeszłym wieku więc mam pytanie do państwa co stosowali, ile macie lat, czy są tu jakieś osoby w podeszłym wieku 80 lat lub ich rodzina/znajomi? Chcę wiedzieć czy dla mamy jest jakaś szansa. Ciągle narzeka jakie to ma ona zycie, jak jest strasznie zmęczona, jak ja to zycie doswiadczylo. Koszmar,ale bardzo jej współczuję. Proszę o odpowiedź. Rita
Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Wioletta Rost_WR
również stosowałam, czuję się młodsza o dobre 15 lat :) pozdrawiam i polecam
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Oleg
@Rita u mnie problemy z krążeniem są dziedziczne więc stosowałem i ja i mój tata, który ma 93 lata. Jemu się poprawiło już po trzzech tygodniach. Zadowolony jest bardzo przede wszystkim męczy się już tak strasznie. Więc polecam też twojej mamie
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
ela_la
najcetniej od razu bym skorzystała,ale mam obawy, czy to na pewno działa. Wydałam już wystarczojąco na nieskuteczne sposoby
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
JerzyJerzy
pracuję w dużej korporacji, więc oczywiście wszystko migiem. A od kiedy mam problemy z krążeniem, to musze co chwila przysiadac, bo tak mnie boli. lekarz mi mówi „niech pan zmieni pracę”, jemu łatwo mówic, bo pewnie ma tyle kasy, że nie brał kredytu! I się tylko męczę i wstydzę, a pieniądze skądś brać trzeba! Przywróciliście mi nadzieje, może nareszcie wyjdę na prostą. Dzięki!
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
Kogel-Mogel
@Mariusz akurat mógłbyś spróbować jakies innej pracy. Ale amsz racje, poczujesz mega różnicę gdy przejdziesz kurację A-cardin. Ja miałem już bardzo zaawansowaną miażdżycę więc musiałem stosować aż półtora miesiąca,żeby ją zupełnie zlikwidować. ale jestem szczęśliwy,wrocilem do siebie i znowu mogę żyć aktywnie. Życzę Ci tego samego.pozdrawiam
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
DoktorX.
W pracy nawał roboty, a ja jestem tak roztargniony, wszytsko mi wypada złowy. Przyjaciel poradził wziąć preparat. Kupiłem te kapsułki, zobaczymy.
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

profilowe
AlicjaKa
wchodzac na te strone nie spodziewalem się ze takie cuda wyczytam. Muszę mieć tą kurację w takim razie. Mam już dość tej miażdżycy. To jest straszna rzecz, proszę państwa. Człowiek się męczy tak szybko, ani z wnukami się nie pobawi, ani na działce nie porobi. Jeszcze taka stara nie jestem, żeby się do grobu kłaść!!! O matko wreszcie się tego pozbędę,WSPANIALE
Odpowiedz . Thumb 2 . Lubię to! . 5 godzin temu

Menu

ZDROWIE ŻYWIENIE CIĄŻA I DZIECKO URODA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA PSYCHOLOGIA SEKS KALKULATORY #ZDROWAPOLKA WAŻNE TEMATY
lt pl